درباره ما

شرکت توان صنعت ویرا در سال 1393 با  هدف تولید و واردات ابزارها‌ی مخصوص تعمیرات خودرو و تجهیزات تعمیرگاهی شروع به فعالیت نمود و تا کنون موفق به طراحی و تولید اقلام زیادی از ابزارها‌ی مخصوص تعمیراتی و تجهیزات تعمیرگاهی خودروهای داخل و خارجی گردیده است.

چرا شرکت ما

شرکت توان صنعت ویرا با بسیاری از شرکت‌های تولیدکننده و خدمات دهنده خودرو در ارتباط بوده است و کماکان آماده همکاری برای طراحی و تولید هرگونه ابزار و تجهیزات تعمیرگاهی خودرو برای شرکت های تولید کننده و خدمات دهنده  خودرو می‌باشد.

ما چکار می‌کنیم

ما با استفاده از کارشناسان و مهندسان داخلی کشور عزیزمان اقدام به طراحی و تولید تجهیزات تعمیرگاهی و ابزارهای مخصوص آزمایشگاهی برای انواع خودرو‌های داخلی و خارجی، نموده‌ایم. کیفیت و بادوام بودن تجهیزات یکی از فاکتورهای ساخت قطعات برای این شرکت می‌باشد.

حذف کیفیت و کمیت

یکی از بهترین روش‌های درآمد حفظ کیفیت و کمیت محصول می‌باشد، مدیران شرکت تعاون صنعت ویرا بر این باورند که هرچه به کیفیت و کمیت ساخت محصول بهای لازم را بدهند . مشتریان و درآمد شرکت همچنان استمرار دارد.

شرکت باتجربه

تجربه و کار کارشناسی در شرکت توان صنعت ویرا حرف نخست را می‌زند کارشناسان ما بر این باورند که تجربه و کارشناسی و علمی میتواند همیشه مسیر را برای دسترسی به قله های موفقیت هموار کند. ما در درجه اول برای حفظ کمیت و کیفیت محصول خود  ارزش قائلیم و بعد از ارزشمندی محصولات خود را همراه با کیفیت لازم به مشتری تقدیم می‌نمایم. حفظ اعتبار و اعتماد مشتری  برای ما از اهم واجبات بوده و مشتریان راضی وجدان راضی را برای ما رقم می‌زند
شرکت توان صنعت ویرا در سال 1393 با هدف تولید و واردات ابزار های مخصوص تعمیرات خودرو و تجهیزات تعمیرگاهی شروع به کارکرده و تاکنون موفق به طراحی و تولید اقلام زیادی از ابزار های مخصوص و تجهیزات تعمیرگاهی خودروهای تولید داخل و وارداتی گردیده است.
شرکت توان صنعت ویرا با بسیاری از شرکت های تولیدکننده وخدمات دهنده ی خودرو در ارتباط بوده است و کماکان آماده ی همکاری برای طراحی و تولید هرگونه ابزار و تجهیزات تعمیرگاهی خودرو برای شرکت های تولید کننده و خدمات دهنده خودرو می باشد.